Наркобарон і гріх марнославства

elchapo-777x437

Гординя недаремно вважається першою серед головних гріхів. Вона здатна допровадити людину як до пекла так і до тюрми. Найвідоміший мексиканський наркобарон Хоакін Гусман на прізвисько Ель Чапо (Коротун) був затриманий в кінці цього тижня саме через власне марнославство.

Глава наркокартелю «Сіналоа», який поставляє близько 40% наркотиків, споживаних в США, був затриманий морськими піхотинцями в ході чергової операції по його арешту.Нагадаємо, що в липні цього року він вже втік з в’язниці, де перебував після арешту і чекав видачі в США. Ель Чапо вже неодноразово здійснював втечі, що є ще одним свідченням корумпованості мексиканських правоохоронних органів. Свій перший втечу він зробив ще в 2001 році, підкупивши охоронців, і вибравшись за межі в’язниці в фургоні, що перевозив брудну білизну в пральню.

Зараз, за словами генерального прокурора Мексики Ар’їлі Гомес, він знаходиться у в’язниці Альтиплано в штаті Мехіко, саме з неї він в липні біг, і влада знову збираються його передати американським прокурорам, які давно чекають зустрічі з ним. Раніше мексиканський суд відмовляв у видачі Ель Чапо в США.

Гомес також повідомила, що вийти на слід «Коротуна» допомогло його марнославство.Втікши з в’язниці він вирішив екранізувати свою втечу і зняти картину про це в Голлівуді.«Коротун» став активно листуватися і передзвонюватися з продюсерами, режисерами і акторами. Подібна активність допомогла поліції встановити його притулок, після чого почалася операція з його затримання.

 

джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь