Проросійський кандидат Норберт Гофер лідирує зі значним відривом на виборах в Австрії

Попередній підрахунок голосів на  президентських виборах в Австрії показав, що в другий тур виходить націоналіст з “Партії свободи” Норберт Хофер, при чому він має значний відрив від інших кандидатів.

Про це свідчать дані на сайті міністерства внутрішніх справ Австрії. За підсумками підрахунку 85% голосів Хофер лідирує з показником в 36,6%, передаеє Європейська правда.

На другому місці – позапартійний Александер Ван дер Беллен, якого підтримує Партія зелених. Якщо двійка лідерів збережеться, саме вони візьмуть участь у другому турі виборів президента Австрії, який відбудеться 22 травня.

“Сенсація виборів в Австрії. Норберт Гофер (Партія Свободи), якому прогнозували 2 місце і 25%, набирає 36% і йде першим.З величезним відривом”, – написав у своєму твіттері посол України в Австрії Олександр Щерба.

1461518928-5286-wahl16bmigvat

Нагадаємо, в Австрії сьогодні відбуваються президентські вибори.

Позиції владної коаліції похитнулися після її дій на тлі кризи з мігрантами. Зіткнувшись із масовим напливом людей із Близького Сходу та інших неспокійних регіонів світу, австрійські керівництво країни різко змінило свої підходи. Австрія перетворилася з країни з відкритими кордонами на одну з найбільш закритих у ЄС для потенційних шукачів притулку.

джерело

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь