Між українцями та росіянами немає “спорідненості” навіть на рівні ДНК – учені

Українці і росіяни є різними етносами, вважають вчені.

Група міжнародних учених та експертів у галузi генетики провела у лабораторії Німеччини масштабне генетичне дослідження ДНК жителів усієї України.

За результатами дослідження ДНК-проб українців було виділено основний пріоритетний напрямок історичного розвитку українського етносу (нації), передає Україна молода.

Концентрація гаплогрупи хромосом, яку вчені ідентифікують як успадковану від оріїв, виявлена у 53% досліджених українців (цей ген є і в інших народів Європи, але його показник низький). У той час, коли народність оріїв проживала на території нинішньої України, середньорічна температура різко впала на багато градусів, що призвело до суворого похолодання і серйозно відбилося на людській популяції. 

У результаті вижили тільки люди, які володіли геном “молочної толерантності” — тобто здатні пити і перетравлювати молоко. Більшість дорослих людей не може вживати молоко в їжі, наприклад такими є африканці й азіати.

За висновками генетиків, у Європі було два місця, де люди могли сховатися від холоду: Україна та Іберійський півострів.

Територія нинішньої Росії на той час була вкрита льодом і людського життя на ній не було.

Результати досліджень дали вченим підстави зробити висновок: “Українці є предками (прабатьками) європейців, а територія сучасної України — колискою білої раси ниніш­ньої цивілізації”. 

У росіян показник гаплогруп хромосом, успадкованих від оріїв та трипільців, у порівнянні з українцями дуже малий. “Це свідчить про те, що українці і росіяни є різними етносами і не є генетично “рідними” — “братніми народами”, – йдеться у дослідженні вчених.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь